Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Metalurji ve Malzeme Mühendisliğin'in Geleceği
#1
Arkadaşlar metalurji mühendisliğinin geleceği nedir?Sizce daha çok ihtiyaç duyulan bir meslek mi olacak yoksa  değeri azalacak mı?İş imkanları ne durumda olacak?
#2
Metalurji ve Malzeme mühendisliği ülkemizde şu anda her üniversitede olmayan bir bölüm. Hemde yeni yeni popülerleşen bir bölüm. Aslında Makine mühendislerinin uzmanlaşabildikleri dallardan birisi. Nasıl ki bir makine mühendisi mezun olunca bir dal seçip o dalda devam edecekse metalurji ve malzeme mühendisleri direk o dal seçili olarak başlıyor çalışmaya. Güzel bir bölüm geleceği de güzel. ODTÜ'DEN Mezun olan arkadaşlarım şu an iyi yerlerde çalışıyor Sende savunma sanayii aselsan Tai gibi kurumlarda çalışabilirsin.
#3
(12-23-2017, 06:14 AM)Hüseyin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Metalurji ve Malzeme mühendisliği ülkemizde şu anda her üniversitede olmayan bir bölüm. Hemde yeni yeni popülerleşen bir bölüm. Aslında Makine mühendislerinin uzmanlaşabildikleri dallardan birisi. Nasıl ki bir makine mühendisi mezun olunca bir dal seçip o dalda devam edecekse metalurji ve malzeme mühendisleri direk o dal seçili olarak başlıyor çalışmaya. Güzel bir bölüm geleceği de güzel. ODTÜ'DEN Mezun olan arkadaşlarım şu an iyi yerlerde çalışıyor Sende savunma sanayii aselsan Tai gibi kurumlarda çalışabilirsin.

Valla girdikte sonumuz nolcak acaba.İnşallah faydalı bi iş yapabilirim
  


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi